Logá, design manuály & Korporátna identita

 

Design loga je ako tvár človeka. Ľudia ho uvidia dávno predtým, než vyskúšajú, čo im predávate.
Super! Máte šancu zabodovať, aj keď o vás ešte nič nevedia. Neriskujte, že si o vás pomyslia niečo úplne iné, ako čo ste.

Korporátna identita je tiež tvár firmy, len vo väčšom. A vie byť setsakramentsky dôležitá. Prečo? Už ste niekedy odpovedali na ručne písaný inzerát na predaj najnovšieho Mercedesu S, nalepený lepiacou páskou na zastávke autobusu? Tak preto :)

Identita firmy, ktorú vytvorí profesionál, vyvoláva v klientovi vhodnú, dobre zvolenú emóciu. Dôveru, pozitívne očakávanie, pocit exkluzivity, veselosť... nie je to len zopár bubliniek pri názve. Je to komplex vhodných tvarov, farieb a prvkov, ktorý pôsobí na podvedomie vášho zákazníka z každého billboardu.

Rozumieme, že zmena loga vašej firmy nie je každodenný projekt - a pri vlastnom dieťati si dáte sakra pozor na zbytočné experimenty. Môžete nám však veriť, že vďaka dvom dekádam skúseností, a desiatkam lôg a design manuálov - od loga tisíchlavých Železníc po jednočlovekové firmy - vám vytvoríme také logo či design manuál, aby zaujalo a prisľúbilo ďaľsie správne zážitky.

 

DIZAJN & REDIZAJN LOGA

Logo vám pomôžeme vytvoriť úplne nové či prekopať to staré od základov.
Spravíme k nemu všetky potrebné aplikácie aj dizajn manuál.
Hlavičkový papier, vizitku, desiatky otravných tlačív, PPT prezentáciu, alebo navrhneme použitie na autách, či kamiónoch.

Design manuál budeme robit len a iba vám na mieru, žiadne kopírovanie.

 

DIZAJN MANUÁL PRE MALÚ FIRMY ČI KORPORÁCIU

Dizajn manuál občas býva tučná buchla za tisícky eur, ktorá snáď definuje aj správny uhol predklonu tela pri dýchaní vo firme :-) Ale chvalabohu nie vždy. Design manuály pripravujeme tak, aby bol zrozumiteľné a zachytávali to podstatné - kľúčové pravidlá, ktorých sa treba držať, aby ste si udržali rovnakú tvár.
Keď treba, a budget nepustí, pripravíme vám aj "Brand sheet", čo je jeho skrátená verzia (rozumej ťahák...).