m
Kolovrátok > Online marketing komplexne: Obsah, Google ADS, SEO & Social

Online marketing komplexne: Obsah, Google ADS, SEO & Social

socky kocka

AKO UROBIŤ Z NÁVŠTEVNOSTI OZAJSTNÉ PENIAZE

trafit ciel 2

GOOGLE ADS & PRODUKTOVÉ REKLAMY

magnet

Máme šikovných špecialistov na Google ADS, ktorí nielen zvyšujú návštevnosť, ale aj znižujú náklady! Vytvoríme správnu stratégiu reklám Google ADS, vhodnú práve pre váš produkt. Nečakajte od nás nejaké „krabicové“ riešenia, každému rovnako. Dáme si záležať na vašich špecifikách a využijeme ich.

Navrhneme kompletnú štruktúru kampaní Google ADS, napíšeme reklamy a budeme ich po spustení pravidelne sledovať, a ladiť, aby sme dosiahli čo najlepší výkon oproti nákladom. Vyhodnotíme ich fungovanie, dosiahnutie cieľov, a zrealizujeme zmeny. U nás nebudete vyhadzovať váš budget „von oknom“ bez výsledkov…

Zaujíma vás reklama na Google ADS?

Čo pre to urobiť?

SEO – OPTIMALIZÁCIA PRE GOOGLE

zle poskladana vec

Ak sú vaše ciele v online marketingu dlhodobé, pustíme sa spolu do SEO – optimalizácie pre vyhľadávače. Vytvoríme jej dlhodobú stratégiu, pripravíme jednotlivé kroky, a časom dostaneme váš web vyššie vo vyhľadávaní. Upravíme obsah vašich web stránok tak, aby sme aj z neho dostali čo najviac.

Buďte vo vyhľadávaní pred konkurenciou! Ako hovoria štatistiky, 80% návštev robia odkazy z prvých 4 miest vo výsledku vyhľadávania. Chcete ostať v tých 20%? Asi nie, že?

Čo pre to urobiť?

SOCIÁLNE MÉDIÁ

like 100

Nadšenie a správne emócie vašej značky sú silnejším motivátorom ku kúpe, ako argumenty cenou. Poďme ich spoločne a systematicky vymodelovať, v súvislosti s ďaľšími komunikačnými kanálmi. Nájdeme správny štýl, obsah i jazyk, aký použiť a spôsob, ktorým zaujmete.

„Zábavku“ zmeníme na fungujúci nástroj online marketingu a nájdeme mu správny zmysel, fungujúci práve a iba pre vašu značku. Uvidíte, že sociálne siete v správnom kontexte a v správnych rukách nie sú iba odviazaná a povrchná zábava.

Facebook | Instagram | Linkedin | Twitter

COPYWRITING PRE WEB, ALEBO AKO PÍSAŤ PRE ĽUDÍ

chat

Rekreačné vozidlo na pedálový pohon“ sa predáva ťažko. Zato taký bicykel…

Máte hrôzu z toho, ako napísať texty pre vašu web stránku? Ste vyslovene technické typy a „omáčky“ su vám cudzie, nie však vašim klientom? Vieme poslúžiť. Aj z vašich kusých odborných informácií pripravime príťažlivé a ľahko pochopiteľné texty. Kde treba veselé, budú veselé, a ak treba držať dekórum, bude tam.

NEWSLETTRE & REKLAMNÉ EMAILY

3c327a4c6bde11953511064183c4b1e9

Nie je lepší marketingový nástroj, ako reklama, ktorú CHCÚ fanúšikovia dostávať a ešte vám nechajú svoj email. Lenže, ako ich presvedčiť, aby ju CHCELI a ten email vám aj nechali? Na to sme tu my.

Doručíme vaše správy ľuďom priamo pod palec, zaujmeme ich a pritiahneme!
Začneme našou obľúbenou stratégiou, alias dobrým plánom, navrhneme správnu štruktúru, nech maily hneď neletia do koša, vytvoríme pekné, graficky príťažlivé a obsahovo neodolateľné emailové newslettre, ponuky, či pravidelné odborné správy z vašej branže.

A ak nestíhate, zrealizujeme to celé, vrátane odosielania a spätnej analytiky, aby sme vedeli, čo zaberá.
A nabudúce to použijeme vylepšené.