Ako rozmýšľame

 

AKO VŠETCI. HLAVOU :-)

 

Uvedomujeme si však pri tom jediný cieľ: Reklama má predať váš produkt či službu. Nerobíme ju preto, aby nad jej krásou ochkali naši kolegovia a konkurenti. Robíme ju preto, aby ste jej výsledky našli v účtovníctve.

V tej kolónke, ktorej sa hovorí: Zisk.

 

AKO TO ROBÍME?

Vždy hľadáme nápad, jazyk a formu, ktorú vaši klienti pochopia. A emóciu, ktorú si na vás zamilujú.

 

Môžete mať takú sexi reklamu, že si ju ľudia (od vašej konkurencie) zavesia doma nad posteľ. Môžete mať takú, ktorá ich šokuje či rozosmeje. Ale ak si potom nekúpia váš produkt, je vám... viete, na čo. Žiadny strach, vaše reklamy od nás budú krásne, lebo krása ľudí neomrzí. Budú aj vtipné - ak to bude to, čo vás predá. Ale hlavne budú zaberať.

 

IDE O TO, UROBIŤ TO SPRÁVNE.

Viete, že existujú reklamy, ktoré firmám spôsobili viac škody, než úžitku? Viete, že niektoré kampane sú zbytočne veľké? My áno. Ak vám stačí direct mail, nebudeme vám ponúkať celoslovenskú letákovú akciu. Ak to chce prvé miesto vo vyhľadávači, nebudeme vás tlačiť k prítomnosti na sociálnych sieťach. Vždy rozmýšľame nad tým, ako dosiahnuť cieľ čo najjednoduchšie, bez zbytočných prekážok.

 

SME MAXIMALISTI.

Z minima vašich prostriedkov vyžmýkame maximálny efekt. Často má najväčší účinok niečo banálne jednoduché. Okrem toho, rozumnejší rozpočet človeka núti používať hlavu. A to my máme radi. Pokojne nám dajte mantinely - aspoň sa kreativita má od čoho odraziť.

 

SME PRÍSTUPNÍ.

Prečo? Lebo nemusíte byť veľký mobilný operátor, aby sme sa na prácu tešili. Najradšej robíme pre stredné firmy. Tam vieme dobre odsledovať efekt našej práce. A vidíme vás rásť.

 

Teraz viete, ako to celé vnímame.

 

ZISTITE, AKO PRESNE VÁM VIEME POMÔCŤ.

 

Zavolajte nás >