Marketingové poradenstvo & Outsourcing

 

Ste malá alebo stredná firma, a potrebujete poradiť s riešením detailu, či postrčiť s vašim marketingom, ale nechcete kompletný návrh aj s darčekovým balením?

TIPY & NÁPADY

Riešite špecifický, alebo komplexný problém a cítite potrebu získať svieži pohľad zvonka, nadhľad a trochu tvorivého ducha? Či už to bude v kroku analýzy, tvorby, či realizácie, radi poslúžime a ponúkneme naše skoro dve dekády skúseností. Sadneme si s vami, poriadne vás vyspovedáme a pomôžeme vyriešiť problém. 


 

 

Niekedy aj malé detaily odlišujú výhru od nezdaru. Napríklad:

 

Sme tí, čo vám dajú pozor na detaily, aj na celok.

 

OUTSOURCING MARKETINGU

Potrebujete systematicky plánovať, tvoriť a koordinovať svoj marketing, ale nepotrebujete celého človeka aj so všetkými nákladmi? Nepotrebujete celého zamestnanca, ale ozajstná odbornosť, dobrý výkon a najmä výsledky by sa však zišli?

outsourcing marketingu

Outsourcujte svoj marketing! Prenajmite si od nás túto službu, a dostanete vopred dohodnuté množstvo práce a odbornosti. Nielen od jedného človeka, ale od celého nášho tímu - kupujete si predsa naše hlavy, nielen ruky. K dispozícii je vám skoro 20 rokov skúseností.

Budeme pre vás súčasťou tímu s dohodnutými kompetenciami a povinnosťami. Dohodneme si pravidelné stretnutia, riešenie každodenných zadaní, ale najmä očakávané výsledky. Komunikovať budete vždy len s jedným človekom, aby sa nestrácali úlohy, či povinnosti vo víre práce.

Je nám jasné, že by ste chceli vedieť cenu - môžete si ju namodelovať tak, aby vám dokonale sadla.

 

AKO NACEŇUJEME

Pre menšie zásahy si nás môžete objednať na základe hodinovej sadzby, pre väčšie zadania ponúkneme projektové nacenenie, a pre outsourcing si možno dohodneme aj rozumný mesačný paušál.

 

Vyskúšajte nás, prvá hodinka práce je zadarmo.

Čo pre to urobiť?

Zavolajte nás >