Online marketing, Adwords, SEO, Facebook

AKO UROBIŤ Z NÁVŠTEVNOSTI OZAJSTNÉ PENIAZE

Existuje len jeden druh online marketingu - fungujúci.

Nie sme iba bezhlavo fascinovaní technickými možnosťami, ktoré ponúka úžasné prostredie internetu, a neskáčeme po neoverených novinkách. Zaujíma nás len jedno - zarobí vám tento nástroj?
Dostane vašu správu pod nos tým vhodným potenciálnym klientom? Vyrieši váš problém?
Tak ho použijeme!

Nebudeme sa slepo naháňať iba za prvotnými ukazovateľmi online marketingu, ale destilovať to dôležité, tú pravú živú vodu pre váš biznis. Spoločne nájdeme tú správnu bránku, do ktore dáte svoje góly.

 

GOOGLE ADWORDS - REKLAMA VO VYHĽADÁVAČI

Máme šikovných špecialistov na Google Adwords, ktorí nielen zvyšujú návštevnosť, ale aj znižujú náklady!  Vytvoríme správnu stratégiu reklám Google Adwords, vhodnú práve pre váš produkt. Nečakajte od nás nejaké "krabicové" riešenia, každému rovnako. Dáme si záležať na vašich špecifikách a využijeme ich. Konkurencia bude čumieť!

Navrhneme kompletnú štruktúru Adwords, napíšeme reklamy a budeme ich po spustení pravidelne sledovať, a ladiť, aby sme dosiahli čo najlepší výkon oproti nákladom. Vyhodnotíme ich fungovanie, dosiahnutie cieľov, a zrealizujeme zmeny. U nás nebudete vyhadzovať váš budget "von oknom" bez výsledkov...

Zaujíma vás reklama na Google Adwords?

Čo pre to urobiť?
Zavolajte nás >

 

 

SEO OPTIMALIZÁCIA - POPREDNÉ MIESTA VO VYHĽADÁVANÍ

Ak sú vaše ciele v online marketingu dlhodobé, pustíme sa spolu do SEO - optimalizácie pre vyhľadávače. Vytvoríme jej dlhodobú stratégiu, pripravíme jednotlivé kroky, a časom dostaneme váš web vyššie vo vyhľadávaní cez mnohé kľúčové slová. Upravíme obsah vašich web stránok tak, aby sme aj z neho dostali čo najviac.

Buďte vo vyhľadávaní pred konkurenciou! Ako hovoria štatistiky, 80% záujmu berú odkazy z prvých 4 miest. Chcete ostať v tých 20%? Asi nie, že?
Čo pre to urobiť?
Zavolajte nás >

 

 

SPRÁVA FACEBOOKU / SOCIÁLNE MÉDIÁ

Je vám jasné, že online komunikácii s fanúšikmi vašej značky sa nevyhnete? Hľadáte na to ten správny nástroj, či platformu? Hľadáte obsah, ktorý komunikovať, jazyk aký použiť, či spôsob, akým naozaj zaujať?

Spoločne ho nájdeme, a "zábavku" zmeníme na fungujúci nástroj online marketingu. Uvidíte, že sociálne siete v správnych rukách nie sú žiadna zábava pre puberťákov. Nakoniec, veď tí už z Facebooku odchádzajú, lebo sú tam natlačení ich rodičia ☺ A to už je dobrá cieľovka, nie?

PREZRITE SI PÁR NAŠICH FB PRÁC TU >
Zavolajte nás >

 

 

COPYWRITING PRE WEB, ALEBO AKO PÍSAŤ PRE ĽUDÍ

"Rekreačné vozidlo na pedálový pohon" sa predáva ťažko. Zato taký bicykel...

Máte hrôzu z toho, ako napísať texty pre vašu web stránku? Ste vyslovene technické typy a "omáčky" su vám cudzie, nie však vašim klientom? Vieme slúžiť. Nebojte, nebudeme tvoriť "vatu", ale vhodne zvoleným štýlom, akurát pre uši vašich klientov, pripravíme pútavé texty. Aj z vašich kusých odborných informácií pripravime príťažlivé a ľahko pochopiteľné texty. Kde treba veselé, budú veselé, a ak treba držať dekórum, bude tam.

A ak by ste chceli, aj rozprávku vám napíšeme! Napríklad takúto >

 

E-MAILOVÉ NEWSLETTRE NAMIESTO LETÁKOV?

Letáky sú passé, soooo 2000 :-) Dnes každý žmolí v ruke mobil celý deň, a čekuje maily. A ak nie na mobile, tak v práci určite. 

Doručíme mu vaše správy priamo pod palec, zaujmeme ho, pritiahneme a máte ho!
Začneme našou obľúbenou stratégiou, alias dobrým plánom, navrhneme správnu štruktúru, nech maily hneď neletia do koša, vytvoríme pekné, graficky príťažlivé a obsahovo neodolateľné emailové newslettre, ponuky, či pravidelné správy z vašej branže.

A ak nestíhate, zrealizujeme to celé, vrátane odosielania a spätnej analytiky, aby sme vedeli, čo zaberá.
A nabudúce to použijeme vylepšené.