Logá, design manuály & firemná identita

 

Design loga je ako tvár človeka. Ľudia ho uvidia dávno predtým, než vyskúšajú, čo im predávate.
Super! Máte šancu zabodovať, aj keď o vás ešte nič nevedia. Neriskujte, že si o vás pomyslia niečo úplne iné, ako čo ste.

Korporátna identita je tiež tvár firmy, len vo väčšom. A vie byť setsakramentsky dôležitá. Prečo? Už ste niekedy odpovedali na ručne písaný inzerát na predaj najnovšieho Mercedesu S, nalepený lepiacou páskou na zastávke autobusu? Tak preto :)

Identita firmy, ktorú vytvorí profesionál, vyvoláva v klientovi vhodnú, dobre zvolenú emóciu. Dôveru, pozitívne očakávanie, pocit exkluzivity, veselosť... nie je to len zopár bubliniek pri názve. Je to komplex vhodných tvarov, farieb a prvkov, ktorý pôsobí na podvedomie vášho zákazníka z každého billboardu.

Rozumieme, že zmena loga vašej firmy nie je každodenný projekt - a pri vlastnom dieťati si dáte sakra pozor na zbytočné experimenty. Môžete nám však veriť, že vďaka dvom dekádam skúseností, a desiatkam lôg a design manuálov - od loga tisíchlavých Železníc po jednočlovekové firmy - vám vytvoríme také logo či design manuál, aby zaujalo a prisľúbilo ďaľsie správne zážitky.

 

http://www.kolovratok.sk/navrh-loga-pre-firmu

Zavolajte nás >

 

DIZAJN & REDIZAJN LOGA

Logo vám pomôžeme vytvoriť úplne nové či prekopať to staré od základov.
Spravíme k nemu všetky potrebné aplikácie aj dizajn manuál.
Hlavičkový papier, vizitku, desiatky otravných tlačív, PPT prezentáciu, alebo navrhneme použitie na autách, či kamiónoch.

Design manuál budeme robit len a iba vám na mieru, žiadne kopírovanie.

 

http://www.kolovratok.sk/navrh-loga-pre-firmu

Zavolajte nás >

 

DIZAJN MANUÁL PRE MALÚ FIRMU ČI KORPORÁCIU

Dizajn manuál občas býva tučná buchla za tisícky eur, ktorá snáď definuje aj správny uhol predklonu tela pri dýchaní vo firme :-) Ale chvalabohu nie vždy. Design manuály pripravujeme tak, aby bol zrozumiteľné a zachytávali to podstatné - kľúčové pravidlá, ktorých sa treba držať, aby ste si udržali rovnakú tvár.
Keď treba, a budget nepustí, pripravíme vám aj "Brand sheet", čo je jeho skrátená verzia (rozumej ťahák...).

http://www.kolovratok.sk/navrh-loga-pre-firmu

Zavolajte nás >