Webdizajn & tvorba webstránok

Je vám jasné, že potrebujete nový web?
Ale je vám tiež jasné, že je to práce ako na kostole a máte z toho hrôzu?
Nikdy ste ho nepripravovali?


Nevadí, dajte dokopy všetky firemné tlačoviny, poznámky, popíšte vaše zámery a klientelu a o celý proces tvorby web stránky sa postaráme a dovedieme ho k zdarnému cieľu.
Budeme s vami úzko spolupracovať a vtiahneme vás do procesu.

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

VYTVORÍME VÁŠ WEB OD a PO z

Pripravíme Váu novú web stránku naozaj od A po Z. Vypočujeme si vaše zámery a potreby, zamyslíme sa nad funkciami, ktoré môžu pomôcť, a na ne našijeme základnú kostru obsahu - štruktúru a jej logiku. Navrhneme celý design webu, do posledného tlačidla a na mieru. Naprogramujeme ho, aj so všetkými tými modernými funkciami. A nakoniec ho aj naplníme reálnym obsahom, ak chcete.

Ak nestíhate, obsah aj vytvoríme - napíšeme texty, nafotíme čo treba (máme vlastné fotoštúdio).

 

http://www.kolovratok.sk/referencie-tvorba-web-stranok

 

Od začiatku rátame s tým, že spustiť web stránku nie je koniec práce, ale v skutočnosti len jej začiatok. Myslíme na to od prvej skice - to preto, aby Vás online komunikácia nestála majland.

  • Spropagujeme ho cez Google Adwords
  • vytlačíme na popredné miesta vo vyhľadávaní SEO optimalizáciou.

Vytvoríme, a budeme pravidelne udržiavať aj komunikáciu s klientami:

  • napíšeme a navrhneme firemný e-mailový newsletter,
  • budeme viesť firemný blog,
  • alebo sa postaráme kompletne o vašu FB stránku.
     

Viac o tom, čo vám vieme ponúknuť v ONLINE MARKETINGU sa dozviete TU >

Vaša konkurencia je na pár klikov od vás a preto neriskujeme nesprávne cesty.

 

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

ŠTRUKTÚRA A LOGIKA WEBU   

Vy nám pošlete produktové či technické informácie, popíšete potreby vašich klientov, a my z toho vytvoríme kompletnú funkčnú štruktúru vášho webu. Prvý krok v tvorbe web stránky je funkčný diagram.

Poriadna príprava kostry na začiatku plodí najmenej prekvapení na konci, a navyše - šetrí peniaze za nepredvídané zvraty.

V skratke - bude tam všetko, čo tam chcete mať, a bude sa v tom dať ľahko orientovať. Tak, aby návštevníci web stránky - vaši potenciálni klienti - nemuseli ani veľmi rozmýšľať a vy ich dostanete tam, kam si želáte.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

UI / UX ALEBO UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Poznáte web stránky, v ktorých sa ani Pánboh nevyzná? Neviete, kam kliknúť? Neviete nájsť, to čo hľadáte? Aj my sme také zažili.
Preto si dávame extra záležať na užívateľskom rozhraní a pocite z neho. Jednoducho - vašej web stránke vytvoríme jasnú a zrozumiteľnú logiku a prepojíme ju s krásnym a zrozumiteľným dizajnom.

Potenciálneho zákazníka netreba frustrovať.
Ponúkajte mu čo najjednoduchšiu cestu k cieľu.

Opak masakruje návštevnosť i predaj.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

PRÍŤAŽLIVÝ DESIGN

Vymyslíme presne a do detailov, ako má web vyzerať. Vytvoríme kompletné vizuály vašej stránky a jej podstránok, do posledného pixelu. Vymyslíme ich tak, aby boli originálne, ale aby sa aj dali zrealizovať. Znie to banálne a samozrejmo, ale nie vždy je to vo webdizajne samozrejmé :-) A aby sme nezastali hneď na začiatku, tak od nás vyjdú aj pútavé reklamné bannery a zaujímavé newslettre, ktoré budete rozosielať klientom.

Vizuály od nás budú tip top. Inak to ani nejde. Polka nášho tímu sú plnokrvní dizajnéri. Nedajú sa zastaviť.

Neriskujte na internete s nevkusným designom. Ani na plese v opere nechcete stretnúť Noru Mojsejovú.

 

http://www.kolovratok.sk/referencie-tvorba-web-stranok

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

PROGRAMOVANIE WEB STRÁNOK

Všetko, čo si vymyslíme, si aj vyrobíme. Zvládnu to naši programátori, a pri naozaj veľkých projektoch ultrašikovní špecialisti, s ktorými na tvorbe web stránok dlho spolupracujeme. Využijeme najmodernejšie technológie, vždy však tak, aby návštevníka IBA neohurovali, ale priniesli mu čo najprirodzenejší a najľahší pocit z cesty webom za svojim cieľom.

Vaša web stránka bude nakódená budú tak, aby sa čo najjednoduchšie dal pridávať a rozširovať obsah - nové produkty, akcie, správy, články na blog, obrázky.
Naozaj na pár klikov. Kostra ktorú nevidíte, ale bez nej by žiadna fasáda nedržala.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

TVORBA A SPRÁVA OBSAHU WEB STRÁNOK

Sympatický funkčný web je výborná vec, ale ak sú posledné novinky z roku Pána 2008, návštevníci vás podvedome zaradia do položky "títo už asi neexistujú" a dajú húfne do zajačích.
Teda, ku konkurencii. Pozor, tá je vzdialená len pár malých klikov...

 

A preto máte nás. Aby ste sa mohli spokojne venovať svojmu biznisu, namiesto kántrenia času nad prípravou a správou obsahu vašej web stránky.

 

Pošlite nám fakty "v odrážkach", tlačené katalógy, kopy .doc súborov a my z nich vytvoríme čitateľný, zaujímavý obsah. Texty skorigujeme alebo rovno napíšeme, sprievodné fotky kľudne nafotíme (máme vlastné fotoštúdio). Aj v tomto kroku dbáme na to, aby ste boli čo najľahšie vyhľadateľní v Googli. Doťahujeme každý dôležitý detail - správne URL adresy, korektné popisky, či titulky stránok.

 

Obsah za vás zverejníme v najvhodnejších časoch na webke a prípadne na sociálnych sieťach. A povedzme si pravdu, na Facebooku s nudnými statusmi žiadny záujem nevyvoláte.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

FOTOGRAFIE, TEXTY, VIDEÁ A ŠTÝL

Pripraviť obsah pre web stránku je celkom zložitá disciplína: chce to aj klienta zaujať benefitmi, aj ho k smrti neunudiť detailami, aj byť na popredných miestach vo vyhľadávaní, ale zasa to celé "neprepáliť".

Zvolíme správnu gradáciu tak, aby ste zaujali. Vtiahneme návštevníkov "do deja", nepustíme ich pozornosť. Informácie správne nadávkujeme, a potiahneme ich oči a myš k želanému cieľu. To všetko za pomoci správne zvolených slov, viet, obrázkov a ich štruktúry. Kde treba vysvetliť zložitejšie veci, vytvoríme infografiku, kde niet váhania - objaví sa tlačidlo a výzva k akcii. A keď je návštevník presvedčený, stlačí to správne tlačidlo. Kontakt, nákup, stiahnutie testovacej verzie.

Pripravíme úplne všetko, nafotíme váš hotel, vianočné pečivo, zubárske kreslo ale aj váš tank:
 

     


Máme vlastné fotoštúdio.  A fotky dodáme aj v tlačovej kvalite pre tlačoviny, prirodzene.

Snažíme sa znieť tak, aby to zaujalo Vašich klientov, a aby u vás, a nie u konkurencie, nechali svoje peniaze. To je to, čo sa na konci počíta.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

Zavolajte nás >

CHCETE WEB NA SPLÁTKY? >

 

 

APLIKÁCIE PRE TABLETY ČI MOBILY

Neverte deťom - tablety nie sú len na zábavu! Vaši reprezentanti musia potenciálnych klientov ohúriť a vyvolať v nich záujem. Papier sa ani nepohne, a web stránka tiež veľmi nie. Pripravte spolu s nami aplikáciu, ktorá nahradí tlačené materiály, ukáže klientom niečo, čo papier nezvládne. Napríklad ihneď vyriešiť nejaký konkrétny problém vášho klienta, niečo, čo by ste s papiermi pripravovali hodiny. Animácie, videá, kopy fotografií, či priebeh prezentácie práve tak, ako to pri konkrétnom klientovi potrebujete.

Vytvoríme pre vás aplikáciu pre iPad či Android, od prvotnej štruktúry až po poslednú animáciu.

 

POZRITE SI REFERENCIE >

 

Zavolajte nás >